De 15e editie van de Kunstdagen Den Andel belooft een interessante combinatie te worden van diverse kunstdisciplines. Onder andere fotografie, schilderkunst, beeldhouwkunst, multimedia en muziek zullen op de verschillende locaties in het dorp te bewonderen zijn.
Gastkunstenaar Franca Hiddink beweegt zich tussen abstract expressionisme en realistisch werk met haar schilderkunst en keramiek. In de schilderijen van Elina Zijlstra uit Saaxumhuizen draait alles om het binnenvallende licht. Arnoud van Sante laat sfeervolle landschappen spreken in houtskool en grafiet. Joop Nolles en Jos Hoes steken de koppen bij elkaar met een installatie waarin zij gevonden teksten laten spreken. Dorpsgenoot en beeldend kunstenaar Iebele Abel laat zijn meest recente fotografie en muziekvideo’s zien. Alie Schaap toont onder andere handgevormde keramiek, Klaske van Wijk gaat verder in het schilderen in vormen en figuren. Muziek wordt vertegenwoordigd door Marjolijn Mellema, die een inkijkje geeft in haar muziekpraktijk en huiskamerconcerten. Het figuratieve werk van Jozefine Pröpper -scenes uit het dagelijkse leven- wordt uitgebreid getoond en bij edelsmid Bram van Huis exposeert ook Anneke Mikkers met zeer persoonlijk werk in diverse technieken.
De Kunstdagen Den Andel zijn op twee weekenden: 17/18 en 24/25 oktober. Alle dagen van 12.00 tot 17.00 uur op diverse locaties in het dorp.
Meer info: Facebook, Instagram en www.kunstgroephethoogeland.nl

